Każdy najmniejszy gest może zrobić różnicę

Zrównoważony rozwój jest podstawą naszej misji jako marki. Nieustannie pracujemy nad znalezieniem nowych metod dalszego zmniejszania naszego wpływu na środowisko.

RECYKLING

Wierzymy w znaczenie recyklingu.
Dokładamy wszelkich starań aby używać opakowań nadających się do recyklingu i pojedynczych materiałów aby go uprościć.

free delivery banner

Opakowania

W 100% nadające się do recyklingu z certyfikowanego papieru, pozyskanego z lasów zarządzanych w ekologiczny sposób, bez kwasów i metali ciężkich.

feedback banner

Plastikowe opakowania

W 100% nadających się do recyklingu, o niskiej emisyjności CO2. Jako marka, preferujemy jednak te, wykonane z surowców roślinnych takich jak pozostałości z przetwarzania trzciny cukrowej.

the menu banner

Szkło i inne materiały

W 100% podlega recyklingowi, a jeśli dany materiał nie może zostać poddany recyklingowi, informujemy o tym przy produkcie w zakładce: „JAK PODDAWAĆ RECYKLINGOWI”.

Over-Packaging

W naszych produktach nie znajdziecie ulotek. Wybieramy jedynie certyfikowany papier, oszczędzając tym samym ponad 500 kg papieru rocznie.
Nasze produkty są proste – o prostym składzie i prostych akcesoriach, pozostawiliśmy jedynie te, które nadają się do recyklingu. Opakowanie produktów jest możliwie jak najmniejsze – pozwala nam to na zużycie niewielkiej ilości surowców takich jak papier, tektura, plastik czy szkło. Tym samym ograniczyliśmy energetyczny wpływ procesu produkcyjnego i transportu, a co za tym idzie – utylizacji naszych materiałów.

SKŁADNIKI ZE  ŹRÓDEŁ ODNAWIALNYCH

Źródła naturalne mają ograniczone zasoby a przez to – muszą być zachowane, aby uniknąć nieuregulowanego zużycia surowców tak znaczących dla naszej planety i nas – jej mieszkańców. Herbata, która znajduje się we wszystkich naszych produktach, pochodzi ze źródeł odnawialnych. Hodujemy ją w krajach, które w swojej produkcji szanują środowisko, bioróżnorodność i pracowników. Wybieramy jedynie najlepsze rodzaje organicznej herbaty.

TEAOLOGYCARE 

Zrównoważony rozwój jest dla nas też wkładem w rozwój odważnych pomysłów i działań w organizacji. Projekt TEAOLOGYCARE wspiera hodowlę herbaty Wikiliya Tea Farm oraz społeczność Bangalora na Sri Lance. Współpracujemy z organizacją charytatywną Cooperativa Alice – włoską instytucją wspierającą kobiety w więzieniach, pomagającą im budować lepszą przyszłość przez pracę.