Teaology to młoda i niezależna marka stworzona z dwóch moich największych pasji.

Jedną jest herbata – którą pijam zawsze. Drugą jest branża kosmetyczna – w której pracuję od zakończenia studiów.

Confectioner image

„Wierzymy, że to co jest dobre dla Ciebie jest też dobre dla Twojej skóry”

Kiedy tworzyłam nowe produkty odkryłam, że herbata jest powszechnie stosowanym składnikiem w kosmetykach ze względu na swoje właściwości przeciwutleniające. W konsekwencji, zaczęłam badać tą cudowną roślinę. Któregoś dnia, w czasie spotkania z genialnym zespołem kosmetologów, próbowaliśmy zmienić wodę w formule kosmetyków na destylat z herbaty. Różnica jest znacząca – woda jest stosowana jako rozpuszczalnik w kosmetykach, przez co nie ma takiej wydajności dla skóry. Herbata natomiast przeciwnie – jest bogata w składniki aktywne: przeciwutleniacze, katechiny, minerały i witaminy.

To udoskonalenie sprawiło, że formuły kosmetyków są w 100% aktywne.

Wierzymy, że to co jest dobre dla Ciebie jest też dobre dla Twojej skóry. Stosując nasze kosmetyki dodatkowa dawka przeciwutleniaczy wzmacnia skórę. Każdego dnia widzę po sobie efekty na skórze: koniec z pryszczami i stanami zapalnymi, a skóra jest tak gładka i promienna, że z łatwością unikam makijażu. Jeśli podoba Ci się Teaology, daj nam znać co sądzisz na temat marki i mam nadzieję, że pokochasz ją tak jak my. Dziękujemy, że jesteś członkiem społeczności miłośników herbaty.Z wyrazami szacunku,

Patent

Tea Infusion Skincare

Eksperyment z grupą kosmetologów zapoczątkował złożone działania, które z dumą doprowadziły do naszego patentu!
Korzyści jakie daje jedna filiżanka herbaty, są obecne w naszych produktach dzięki unikalnej technologii. Naszą fundamentalną wartością jest zrównoważony rozwój: zawsze dokonujemy najbardziej przyjaznych dla środowiska i zrównoważonych wyborów.
Począwszy od naszych opakowań po wsparcie lokalnych plantatorów herbaty na Sri Lance zatrudnionych w Teaology.