Jesteśmy młodą, niezależną marką, stworzoną z miłości - do herbaty, czystości, innowacji i zrównoważonych kosmetyków.

Nasz patent

Tea Infusion Skincare

Wierzymy w to, że to co jest dobre dla Ciebie jest również dobre dla Twojej skóry. Dlatego, wzbogaciliśmy nasze produkty kosmetyczne we właściwości herbaty – tysiącletniej rośliny leczniczej. Aby to osiągnąć opracowaliśmy i opatentowaliśmy specjalną technologię.

 Tea Infusion Skincare.

Dzięki temu, każdy z naszych produktów zawiera składniki odżywcze jakie znajdziesz w swojej filiżance herbaty.

Zamiast wody używamy 5 róznych naparów z organicznej herbaty, bogatych w przeciwutleniające polifenole, minerały i witaminy.

Dowiedz się więcej >
About us image
Product image

Wierzymy w Clean Beauty

Nasze Clean BeauTEA

Każdy z naszych produktów jest w 100% Made in Italy, realizowany we współpracy z pełnymi pasji badaczami i kosmetologami oraz produkowany w certyfikowanych i przyjaznych dla środowiska obiektach.

Nieustanie udoskonalamy nasze formuły, aby były bezpieczniejsze, bardziej wydajne i zrównoważone. Używamy surowców pochodzących ze źródeł odnawialnych i preferujemy użycie naturalnych składników.

Zawsze staramy się, aby nasze opakowania nadawały się do recyklingu, a kiedy jest to możliwe wytwarzamy je z przetworzonych odpadów czy surowców roślinnych.

Sądzimy, że branie bez oddawania jest niesprawiedliwe.

Dowiedz się więcej >

Kobieta w każdym liściu herbaty

TeaologyCARE

Z dumą wspieramy, przez nasz projekt TeaologyCARE, Wikiliya Tea Farm i społeczność farmerów herbaty w Bangkoku i na Sri Lance.

Współpracujemy z organizacjami charytatywnymi, takimi jak Cooperativa Alice, włoską organizacją wspierającą kobiety w więzieniach, pomagającą im zbudować lepszą przyszłość poprzez pracę.

Dowiedz się więcej >
About us image

 Dziękujemy, że jesteś członkiem społeczności miłośników herbaty!

Twój Zespół Teaology