Teaology wierzy w CZYSTĄ, NOWOCZESNĄ i ZRÓWNOWAŻONĄ pielęgnację

Lubimy nazywać ją Clean BeauTea – koncepcję, która obejmuje nasze wartości, filozofię i etykę, inspirując naszą codzienną pracę.

#1

Czyste i przejrzyste formuły

Czyste i przejrzyste formuły

Mamy szczęście mogąc produkować nasze kosmetyki we Włoszech zgodnie z europejskim ustawodawstwem w zakresie produkcji kosmetycznych, najbardziej rygorystycznym na świecie. Unia Europejska zakazała i uregulowała stosowanie 1328 składników stosowanych w kosmetykach, w czasie gdy FDA zakazało jedynie 11.
Oprócz przepisów Unii Europejskiej, mamy naszą stale aktualizowaną „czarną listę”. Unikamy stosowania kontrowersyjnych składników – preferujemy te naturalne, pochodzące ze źródeł odnawialnych. ZAWSZE publikujemy listę składników (INCI), aby pomóc Ci wybrać mądrze i świadomie.

#2

BEZPIECZNE I ZRÓWNOWAŻONE SKŁADNIKI

Clean BeauTea jest idealnym połączeniem nauki i natury. Wierzymy, że formuły „100% naturalnych składników” mogą nie być dobrym rozwiązaniem dla każdego rodzaju skóry. Niektóre składniki naturalne są agresywne i mają właściwości alergizujące dla wrażliwej skóry.Ponadto, zasoby naturalne są ograniczone a nauka oferuje bezpieczną alternatywę dla ochrony środowiska i wspomaga uniknięcie nieregulowanego wykorzystania surowców. Dlatego właśnie używamy naparu z organicznej herbaty, wysokiego stężenia składników naturalnych i sprawiamy, że nasze produkty są zarówno bezpieczne, zrównoważone i efektywne – dzięki nauce.

#3

Gwarancja technologii

Każdy z naszych produktów jest stworzony dzięki wyjątkowej opatentowanej technologii: skuteczność Tea Infusion Skincare® została udowodniona w badaniach uniwersyteckich i testach klinicznych. Opatentowana technologia umożliwia nam wymianę wody na prawdziwy napar z herbaty, bogaty w przeciwutleniacze, sole mineralne i witaminy. Tea Infusion Skincare® sprawia, że każdy z naszych produktów jest w 100% aktywny.

#4

WYPRODUKOWANE WE WŁOSZECH

Projektujemy, testujemy i produkujemy nasze produkty we Włoszech, zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej (Reg. 1223/2009/EU).
Od pierwszego dnia, razem z naszymi dostawcami, staramy się wspólnie stosować sprzęt i proces produkcyjny mający niski wpływ na środowisko. Dodatkowo stale aktualizujemy nasze formuły kosmetyczne, aby zapewnić to co najlepsze z natury i najbardziej zaawansowane technologicznie.

#5

Z szacunku do skóry

Każdy produkt jest testowany pod ścisłą kontrolą dermatologiczną, aby zapewnić bezpieczeństwo i tolerancję na wszystkich rodzajach skóry. Sprawdzamy czy pH naszych formuł jest biokompatybilne, a zatem zgodne z naturalnym pH skóry. Wykonujemy testy na obecność metali ciężkich, substancji konserwujących oraz specyficzne badania dotyczące właściwości przeciwutleniających naszych produktów.

#6

Z szacunku do środowiska

Wykorzystujemy opakowania nadające się do recyklingu, stworzone z surowców roślinnych takich jak pozostałości z przetwarzania trzciny cukrowej. W naszych produktach nie ma ulotek. Wybieramy wyłącznie certyfikowany papier. Zachęcamy również Was do recyklingu, wskazując odpowiednią jej metodę dla każdego z naszych produktów. Materiały promocyjne używane w sklepach z naszym logiem są całkowicie wolne od plastiku. Nasz projekt TeaologyCare ma na celu ochronę bioróżnorodności, wspierając równocześnie Wikiliya Tea Warm – społecznośc cejlońskich hodowców herbaty.

#7

Z szacunku do zwierząt

Teaology to marka VEGAN-FRIENDLY – nie stosujemy składników pochodzenia odzwierzęcego i spełniamy wymogi Unii Europejskiej (2003/15/CE), blokujące jakiekolwiek testowanie produktów lub surowców kosmetycznych na zwierzętach. Jesteśmy dumnym członkiem PETA, największego na świecie stowarzyszenia na rzecz ochrony praw zwierząt